
Бесідка LNK "Карпатка" 3x2 м. з столом і без підлоги (Б2-ПК1)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Б2-ПК1
Відправка з 15 травня 202631 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 001-03-55Відділ продажу
Основна перевага Бесідки LNK "Карпатка" 3x2 м. зі столом і без підлоги — альтанка дуже проста в складанні, її може зібрати практично будь-яка людина.
Якість Матеріалу
1. Ми виготовляємо тільки із сухої деревини вологістю від 7-10% максимально без сучка. Основна частина виготовлена з бруса 100x50 мм.
- Це дає змогу мати максимально гладку поверхню та гарний зовнішній вигляд зі структурою.
- Дерево обробляється антисептиком від грибка, жучка та бактерій.
- Фарбування відбувається мінімум у 3 шари, якісною фарбою Триора або Тікурило, що дає змогу слугувати альтанці понад 20 років.
Удобства беседки
1) Безедка такого типу не вимагає фундаментальних робіт, що неабияк заощаджує фінанси.
2) Безедку можна встановити за 2-4 години з мінімальними зусиллями.
3) Безедка дуже міцна та поламати практично не можливо, термін експлуатації 15-30 років.
Бесідка в розібраному стані.
Тип Кримки
1) Ондулін — оптимальний варіант за вартістю, простоті в монтажі та дизайну. (Важливо зазначити, що на ньому немає гострих різальних кутів і він не шумний під час дощу).
2) Бітумна черепиця та осб — вможлива комплектація будь-якої альтанки цим типом покрівлі. (Виготовляє готовими щитами або укладання відбувається на місці збирання).
3) Металочерепиця та профнастил — можливе виготовлення будь-якого типу та кольору під ваш дизайн. (Важливо зазначити, що цей тип покрівлі гучний під час дощу, а також нагрівається в разі потрапляння сонячних променів).
| Матеріал: | Сосна |
| Кровля: | Ондулін 6 аркушів |
| Габаритні розміри Бесідки: | |
| Висота: | 290 см (від підлоги до верхньої точки) |
| Довжина покрівлі: | 215 см |
| Довжина за лавкою: | 200 см |
| Ширина по даху: | 300 см |
| Ширина по підлозі: | 170 см |
| Розміри столу: | |
| Ширина: | 75-85 см |
| Довжина: | 190 см |
| Висота: | 65-70 см |
| Безедка розбірна та дуже проста в складанні, всі комплектуючі для збирання входять до комплекту, є інструкція, і всі деталі підписані. | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LNK-leader |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Матеріал | Дерев'яний брус |
| Покрівля | Листова оцинкована сталь |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Форма даху | Двосхилий |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 31 000 ₴











