
Дерев'яна садова подвійна гойдалка LNK (ДК-14)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДК-14
35 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 001-03-55Відділ продажу
Дерев'яна садова подвійна гойдалка LNK - ідеально підійде для саду або приватного будинку.
Ми виготовляємо гойдалки тільки з сухої деревини вологістю від 7-10% максимально без сучка.
Зручності садової гойдалки:
Кут спинки та нахил робилися спеціально під вигин спини, а також нижня заокруглена частина дає змогу зручно розташовуватися ногам і не втомлюватися.
Місткість гойдалки 3 особи одночасно можуть комфортно відпочивати на гойдалку. Можна прилягти в повний зріст і відпочити на природі.
Знімний і розбірний дах, за потреби можна швидко зняти, якщо він Вам не потрібний.
Фарбування:
Фарбування відбувається минимум в 3 шари, якісної фарбою Триора або Тікурило Фарбекс, що дає слугувати більше 15 років
По бажанням Клієнта дерево додатково обробляється антисептиком от грибка, жучка и бактерий.
Комплектація:
Усі для збирання йде в комплекте (болти, конфірмати). Також ми даем з запасом безплатно фарбу для оновлення зовнішнього різновиду через кілька років.
ХАРАКТЕРИСТКИ:
Виробник: LNK — leader
Матеріал: 100% натуральне дерево.
Тип гойдалки: 4-місна нерозкладна.
Опора: 6 ніжки.
Фарбування: у 3 шари.
Габаритні розміри гойдалки:
Довжина: 300 см.
Ширина: 160 см.
Висота: 190 см.
Розміри спинки та сидіння:
Довжина: 180 см.
Висота: 45 см.
Глибина: 45 см.
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Глибина | 1600 мм |
| Основні | |
| Виробник | LNK-leader |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Основа сидіння | натуральне дерево |
| Тип гойдалки | 4-х місцева не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Висота спинки | 450 мм |
- Ціна: 35 000 ₴




